HTML
آموزش html

لیست کامل تگها

در این مقاله قصد داریم کلیه تگهای را به شما همراهان گرامی معرفی کنیم. به همین منظور در ابتدا جدولی که شامل معرفی لیست کامل تگ ها می باشد را تدارک دیدیم. شما با مطالعه این مقاله می توانید لیست کامل تگها را داشته باشید.

WEB DESIGN
طراحی وب

اصول طراحی وب سایت

زمانی که شما به یک وب سایت سر می زنید. با استفاده از نام دامنه، وب سایت شما نمایش داده می شود. این موضوع ممکن است ساده به نظر برسد، این فرآیند زمانی اتفاق می افتد که انواع بازدیدکنندگان سایت نام دامنه ی وب سایت را در مرورگر خود وارد می کنند.

MOBILE
طراحی واکنشگرا

mobile usability

در سرچ کنسول، صفحاتی که از نظر موبایل فرندلی بودن دارای ایراد باشند به شما نمایش داده می شوند. پهن تر بودن عرض سایت از عرض صفحه نمایش، نزدیک بودن بیش از حد المان های با قابلیت کلیک و کوچک بودن فونت از جمله ایرادهای رایج موبایل فرندلی بودن سایت هستند.

JavaScript
کاربرد جاوا اسکریپت در طراحی وب

کاربرد جاوا اسکریپت در طراحی وب

جاوااسکریپت به عنوان یک زبان سخت و نا کارآمد یاد می شد. زبانی با کاربرد اندک و ناسازگاری زیاد با مرورگر ها که تا به امروز برای بسیاری از برنامه نویسان آن دوره خاطره نه چندان خوبی را به همراه داشته است.

درباره سالس وب

درباره سالس وب

سالس وب فعالیت خود را در حوزه اینترنت و تجارت الکترونیک آغاز نمود. با توجه به روند رو به رشد اینترنت در ایران و صنعت طراحی وب سایت در دنیا سالس وب بر آن شد تا در حوزه مختلف از طراحی وب سایت استاتیک و داینامیک تا طراحی گرافیکی و لوگو وهمچنین اپلیکشن موبایل تحت وب فعالیت خود را ادامه بدهد

گروه سالس وب هم اکنون یکی از تیم‌های پیشرو در زمینه ارائه راهکارهای اختصاصی فن‏اوری اطلاعات و تجارت الکترونیک برای کسب ‏و کار مبتنی بر اینترنت است.

گروه سالس وب با بهرمندی از مهندسین باتجربه و بکارگیری متدولوژی‏ های بروز ۲۰۱۸، خدماتی منحصر بفرد را به مشتریان خود ارائه می‏ نماید که به لحاظ هزینه اثر بخش و از نظر تکنولوژی برتر می ‏باشد.

واحدهای مختلف گروه سالس وب و طراحی سایت فروشگاهی با تمرکز بر توسعه کسب و کار در زمینه های پیاده سازی باشگاه مشتریان، سئو و دیجیتال مارکتینگ، طراحی وب سایت، بهینه سازی و پشتیبانی تخصصی وب سایت به ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان می ‏پردازد ،کارشناسان ما منتظر تماس گرمتان هستند.

در سالِس وب عقیده داریم که موفقیت شما ،موفقیت ماست و رضایت شما ،ضمانت ماست