فرایند طراحی وب سایت
سالس وب یک وب سایت سازنده است که به منظور کمک به افراد و مشاغل کوچک در ساخت وب سایت های با کیفیت طراحی شده است. با سالس وب می توانید یک وب سایت ایجاد کنید یا ایده شخصی و سرگرمی های خود را به اشتراک بگذارید، یا حتی یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید و محصولات خود را به نمایش بگذارید.
هزینه یک وب سایت بسته به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد ، دقیقاً مانند هزینه یک خانه ممکن است متفاوت باشد. قیمت های ما به عوامل زیادی بستگی دارد، گفتن آن در یک جمله غیرممکن است. برای درک بهتر از هزینه آنچه می خواهید بسازید، با یک تماس تلفنی آن را با ما در میان بگذارید. ما درمورد ماهیت سایت، نوع تعامل سایت، نیاز به طراحی گرافیک و غیره، چند سؤال برای شما ایجاد خواهیم کرد. اگر هنوز علاقه مند هستید ما به محل کار شما می آییم و به پرسش و پاسخ پروژه می پردازیم.
اگر بودجه شما پایین است، به ما مراجعه کنید و در مورد پروژه خود صحبت کنید هر عنصر پروژه شما یک عامل در قیمت دارد.
ما در عصر دیجیتال زندگی می کنیم. همه افراد آنلاین می شوند تا افرادی را پیدا کنند که با آنها تجارت کنند. اگر کسب و کار شما به صورت آنلاین نیست، سهم زیادی از این تجارت را از دست داده اید. وب سایت شما در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته نماینده شما و تجارت شما خواهد بود.
مدت زمانی که برای ایجاد یک وب سایت کاملاً کاربردی لازم است بر اساس چندین عامل است. بسته به پیچیدگی طراحی و تعداد تجدید نظرهای مورد نیاز، طراحی سفارشی، تعداد صفحات و عملکرد مورد نیاز می تواند از 1 تا 4 هفته به طول بیانجامد. البته اینها دستورالعملهای کلی هستند و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم بازه زمانی را در نظر داشته باشید در بعضی موارد ممکن است کوتاه تر یا طولانی تر شود و این بستگی به جزئیات پروژه شما دارد.
بله سالس وب می تواند با ترکیبی از تصاویر / گرافیک های مربوط به تجارت یا صنعت شما را خلق و یک طراح حرفه ای برای وب سایت شما ایجاد کند.
برای پروژه های کوچک 50٪ از هزینه تخمین زده شده باید قبل از شروع کار فراهم شود و مابقی مبلغ پس از اتمام پروژه دریافت میگردد. برای پروژه های بزرگتر پرداخت اولیه به عنوان یک سوم هزینه کل تخمین زده شده است و پرداخت دوم پس از اتمام پروژه دریافت میگردد.
خیر، اکثر شرکت های میزبانی وب واقعی دارای دیتا سنتر عظیم هستند که کارشناسان امنیتی 24 ساعته از این مرکز محافظت می کنند.
وقتی یک توسعه دهنده وب ادعا می کند وب سایت شما را نیز میزبانی می کنند، آنها مطمئناً فقط یک واسطه برای میزبانی وب هستند. این بدان معناست که آنها هزینه میزبانی را مشخص می کنند و آن را به شما منتقل می کنند.
در سالس وب ما نیازهای مشتریان را در نظر میگیریم و مقرون به صرفه ترین گزینه میزبانی وب را ارائه می دهیم که با مشخصات فنی سایت جدید شما مطابقت دارد.
ما بطور انحصاری تمام وب سایت های خود را بر روی پلتفرم Asp می سازیم.
به طور کلی، ما استفاده از قالب ها را توصیه نمی کنیم اما ممکن است در موقعیت های خاص مناسب باشند. به عنوان مثال اگر باید یک سایت را در طی چند روز راه اندازی کنید یا اگر بودجه خاصی دارید، یک الگوی آماده ممکن است در کوتاه مدت یک راه حل قابل قبول باشد.
بهینه سازی موتور جستجو
با این تعریف که SEO فرایند حداکثر رساندن تعداد بازدید کنندگان به یک وب سایت خاص با اطمینان از اینکه سایت در لیست نتایج توسط موتور جستجو در بالاترین رتبه قرار دارد. این بدان معناست که متخصصان سئو تلاش می کنند تا وب سایت شما را از نظر موتورهای جستجوگر (گوگل، بینگ، یاهو و غیره) معتبر جلوه دهند.
داشتن یک رتبه خوب برای بازاریابی دیجیتال حائز اهمیت است. بیش از 90٪ موارد کلیک در صفحه اول اتفاق می افتد. این بدان معناست که اگر شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار ندارید، به احتمال زیاد مخاطبان خود را از دست می دهید.
فاکتورهای موثر بر رتبه بندی و رنکینگ وب سایت:
  • طراحی و عملکرد وب سایت شما
  • مقدار و کیفیت مطالب موجود در وب سایت شما
  • استفاده شما از رسانه های اجتماعی
  • کیفیت بک لینک ها به وب سایت شما
به بیان ساده تر، نتایج ارگانیک حاصل از داشتن یک وب سایت عالی است که توسط موتور جستجو به شما نمایش می دهد و در نتایج کلیکی هزینه هایی را به ازای هر کلیک پرداخت می کنند تا آنها را در صدر نتایج نشان دهد.
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
این به شما بستگی داره. توصیه ما این است که روی رقبای خود تحقیق کنید و ببینید که آنها در کدام یک از شبکه های اجتماعی حضور دارند و یا با شرکت سالس وب تماس بگیرد تا کارشناسان ما تجزیه و تحلیل برای شما انجام دهند!
این بستگی به صنعت و مشتری شما دارد B2B ها باید در LinkedIn باشند B2C ها باید در فیس بوک باشند. عوامل زیادی وجود دارد که هنگام تدوین استراتژی رسانه های اجتماعی مورد استفاده قرار می گیرند.
تحقیق در مورد سیستم عامل ها و رقبا و همچنین چشم اندازی برای اهداف شما مورد نیاز است. ما می توانیم به شما در استراتژی رسانه های اجتماعی کمک کنیم.